+48 691 886 978

O nas

Superfront.pl to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji frontów MDF. W swojej ofercie ma zarówno fronty lakierowane na połysk jak i w półmacie dostępne w różnych wzorach i kolorach. Zajmuje się również usługami CNC oraz przygotowaniem projektów. Swoje usługi CNC oferuje lakierniom, producentom mebli, zakładom stolarskim, przemysł stoczniowy, deweloperom oraz klientom indywidualnym.

Fronty produkowane są na maszynach CNC, dzięki czemu firma Superfront.pl może zrealizować każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie. Klienci mogą wybierać fronty frezowane zarówno z bazy gotowych wzorów, jak i przygotowanych pod indywidualne zamówienie. Fronty wykonywane są na każdy wymiar. Kolejną zaletą firmy jest realizacja zamówień ekspresowych.

W ofercie firma Superfront.pl ma bogaty wybór frontów lakierowanych na połysk oraz półmat, gładkie oraz klasyczne z głębokimi frezami. W swojej bazie ma szeroki wachlarz bogatej gamy kolorystycznej baz RAL i NCS.

Superfront.pl posiada własną lakiernię. Tym samym, proces produkcji jest pod stałym nadzorem, co jest gwarancją wysokiej jakości wykonania. Każdy front opuszczający lakiernię poddany jest precyzyjnej kontroli. Zamawiając fronty w Superfront.pl zyskasz najwyższej jakości produkty w korzystnych cenach.

Usługi projektowe

Firma posiada też profesjonalny program do projektowania mebli na wymiar. Wystarczy przyjść do siedziby Superfront.pl przy ul. Cichej 2 w Kiełpinie lub wysłać e-mailem brzeski@poczta.onet.pl wymiary pomieszczenia. Omówimy układ mebli i wykonamy profesjonalny projekt mebli dla ciebie. Po zaakceptowaniu wytniemy meble i wykonamy wszystkie potrzebne otwory montażowe, dzięki czemu wystarczy tylko skręcić meble u klienta. Oferta kierowana dla stolarzy, hoteli i sieci sklepów meblowych.